Stylové oblečení levně

Chci být slušně oblékaný, ale nechci nebo nemůžu utrácet tisíce, abych naplnil svůj šatník. Nebojte se, není potřeba ihned nakupovat oblečení z tržnic. Existují mnohem lepší možnosti.

První možností je nakupovat v běžných obchodech během výprodejových či slevových akcí. Nejlépe se nakupuje po Vánocích nebo vždy po sezóně – např. nakupovat zimní bundu na jaře. Máte záruku nového zboží, které nakoupíte s výraznou slevou 50% a někdy i více.

Druhou možností je koupě oblečení na internetu. Tradiční eshopy určitě znáte, těm se věnovat nebudeme. Narazil jsem však na velmi zajímavý portál www.vinted.cz. Jedná se o internetovou burzu oblečení, kde najdete jak nové zboží, tak i oblečení z druhé ruky. Ceny jsou zde velmi příznivé a máte možnost narazit na velmi zajímavé kousky z pohodlí vašeho domova.

Poslední možností je klasický second hand, neboli sekáč. V podstatě se jedná o stejný princip jako u výše uvedeného portálu s burzou oblečení, jen s tím rozdílem, že zde se jedná o kamenné provozovny, kde máte možnost si oblečení před koupí vyzkoušet. Většina sekáčů dováží oblečení z ciziny (Anglie, Německo,…) a stejně jako u „Vintedu“ můžete narazit na pěkný kus oblečení za pár korun.

Facebook Sdílet článek