Reuzel Pink – jen růžová to může být!

Po minulém článku o pomádách, který rozebíral jednotlivé typy, a podívali jsme se lehce do historie pomád, se dnes budeme věnovat konkrétní pomádě na bázi olejů a vosků.

Vybíral jsem si pomádu, která bude mít silnější fixaci a zároveň nebude typicky vysoce lesklá. Po přečtení několika zahraničních recenzí jsem se rozhodl pro Reuzel Pink. Tato pomáda mě zaujala také svým balením, které je velmi stylové a osobně jsem dlouho neviděl tak hezkou poctivou „plechovku“. Složení pomády vymysleli v holandském barber shopu a pro výrobu, která probíhá v USA, se používají přírodní ingredience.

Po otevření plechovky mě ihned zaujala příjemně jemná ovocná vůně. Pomáda je světlé barvy s tužší konzistencí, která je u těchto typů pomád zcela běžná. Aplikace může probíhat dvěma způsoby:

  • Aplikace na suché vlasy
  • Aplikace na vlhké vlasy

Běžná aplikace na suché vlasy přináší silnou fixaci s nižším leskem. Pokud budeme aplikovat na vlhké vlasy, získáme slabší fixaci s naopak vyšším leskem. Osobně jsem zkoušel pouze aplikaci na suché vlasy a to z toho důvodu, že nemám rád klasický vhled lesklých vlasů a potřebuji právě silnou fixaci.

Postup aplikace:

Prstem nabereme menší množství pomády a rozehřejeme ji třením v dlaních, poté můžeme aplikovat do vlasů. Následné doladění vzhledu doporučuji provádět hřebenem.

Vymytí této pomády z vlasů není příliš složité. Čekal jsem to vzhledem k charakteristice horší. Stačí běžný šampón a maximálně proces dvakrát zopakovat.

Reuzel Pink je dostupná za cenu kolem 380 Kč (113 g). Vyšší cenu lze obhájit krásným obalem, příjemnou vůní a hlavně – pomáda skvěle funguje.

 

Facebook Sdílet článek