Plnovous a tetování

Co má společného plnovous a tetování?

Začalo to téměř nevinně. Nejprve jsem ležel celé dny na počítači a obdivoval různé tetování, tatéry, tetovací studia a vše, co obecně s tetováním souvisí. Po chvíli brouzdání na netu jsem věděl, že tetování musím mít. Netrvalo dlouho a už jsem seděl u tatéra. Šel jsem na jistotu s připraveným motivem.

Po prvním kontaktu tetovacího strojku s mým ramenem jsem se zamiloval. Někdo pociťuje během tetování bolest, ale já si užíval každý milimetr pohybu strojku. Byl to přímo magický zážitek. Člověk má během tetování takový zvláštní pocit. Mám na mysli ten pocit, že víte, že to bude na celý život a těšíte se, až poprvé svoji kérku uvidíte. To mě naprosto fascinuje. Po odchodu s mým prvním tetováním jsem tušil, že to rozhodně není naposledy, co jsem seděl na židli u tatéra. A měl jsem pravdu.

V čem tedy spočívá spojitost tetování s plnovousem? Na své první tetování jsem si vzpomněl právě během růstu plnovousu. Zažíval jsem podobné pocity. Nedočkavost, natěšenost a také jsem opět ležel na počítači a hledal zajímavosti o plnovousech, různé obrázky, apod. Znovu jsem byl úplně pohlcen. Jedno slovo vyjadřuje podobu plnovousu a tetování dokonale. Závislost. Rozdíl je pouze v tom, že tetování můžete mít nové a nové, ale plnovous jen jeden, byť v různých podobách. O to větší kouzlo plnovous má. Vše okolo plnovousu mě neskutečně baví. Ať už samotná péče a úprava, tak zajímavosti ze světa, různé kluby vousáčů, srazy a tak dále. Zkrátka a jednoduše, je to ta stejná láska a droga jako tetování.

Facebook Sdílet článek