Kdo už nemá mlíko na bradě, měl by tam mít olej!

Jak si nechat narůst plnovous jsme na našem webu již řešili. Dnes se však podíváme na konkrétní produkty.

Nabídka olejů na vousy je velmi obsáhlá a vybere si opravdu každý. Já vybírám zpravidla podle složení a vůně. Složení oleje by mělo kombinovat několik typů olejů – např. arganový, jojobový, olivový, apod. Oleje mají za úkol zjemňovat a vyživovat vaše vousy. Naopak vyhnout bychom se měli přidaným chemiím. Nejlepším olejem je tedy olej složen pouze z přírodních produktů. Vůně je velmi individuální, já např. preferuji nepříliš výraznou, jemnou vůni. Pro mě je jasnou volbou olej na vousy z Anglie od Bluebeards Revenge (Classic Blend). Tento olej je dodáván v nádherné papírové krabičce, která, kromě samotného oleje, ukrývá uvnitř informace jen pro nás pánové, varování před rakovinou prostaty.

BR, BSC - web 1

BR, inside - web

Skryté varování před rakovinou prostaty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samotný olej je naplněn v luxusní modré lahvičce s lesklou bílou etiketou. Skřížené pařáty s lebkou evokují něco jedovatého, ale nenechte se zmást. Vůně je příjemně mýdlová a nebude přebíjet váš parfém. Tento olej je jednoduše výborný. Stačí jen pár kapek rozetřít do dlaně a lehce vmasírovat do vousů. Málem bych zapomněl také na cenu. Za přibližně 350 Kč dostanete plných 50 ml kvalitního oleje na vousy, který vám vydrží doopravdy dlouho.

Pokud chcete dát vašim vousům 100% péči, doporučuji pořídit také kartáč na vousy. Úkolem kartáče je odstranit vypadané vousy a odumřelou pokožku. Kartáč je ideální použít po aplikaci oleje – olej se díky kartáči dostane i na pokožku pod vousy. Navíc, používání kartáče je velmi příjemné. Pro vlastní potřebu jsem si vybral kartáč na vousy od slovenské značky BSC, která mimo jiné vyrábí také výborné balzámy a oleje na vousy. Kartáč je vyroben z nádherného olivového dřeva a padne skvěle do ruky. Samozřejmostí jsou pak pravé kančí štětiny. Sečteno a podtrženo, cca 330 Kč za takového pomocníka se skutečně vyplatí.

BR, BSC - web 2

Ideální kombinace – olej na vousy Bluebeards Revenge Classic Blend / kartáč na vousy BSC

Malá rada na závěr. Vybíráte-li si svůj první olej na vousy, doporučuji navštívit obchod Luxusní-Holení.cz, kde máte možnost mimo jiné zakoupit vzorky. Nakupuji zde pravidelně a mimo obsáhlý sortiment oceňuji také přijatelné ceny, rychlost doručení a příjemnou komunikaci.

Luxusní-holení

Facebook Sdílet článek