Bezkonkureční šampón na lupy

Lupy, lupy, lupy…všude samé lupy. Neustálé ometání lupů z ramenou je vážně otravné a do toho hlava šíleně svědí. Kdo tyto problémy má, dá mi za pravdu, že je to doopravdy problém, který značně znepříjemňuje život.

Mě lupy provázejí životem soustavně v podstatě od puberty. Jakmile se tento problém začal vyskytovat pravidelně, začalo kolečko zkoušení různých běžně dostupných šampónů, které všichni dobře známe z televizních reklam. Možná někomu tyto šampóny pomáhají, na mě mají však zcela opačný efekt. Po otestování všemožných šampónů a přípravků na odstranění lupů jsem skončil u kožního lékaře. Vyšetření, věřte nebo ne, ukázalo, že mám problém s lupy. Jaké překvapení. Na závěř jsem obdržel recept na „speciální“ šampón na odstranění lupů. Zatím jsem netušil v čem je tento šampón speciální, nicméně po vyzvednutí šampónu z lékárny jsem to zjistil okamžitě. Dehtový šampón. Hm, barva odpudivá, vůně odporná. Tato kombinace musí zaručeně fungovat – všechno špatný je přeci pro něco dobrý. Nebylo.

Nyní přichází na scénu to, co zásadně změnilo můj život. Šampón VICHY Dercos. Už si ani nepamatuji, jak jsem tento šampón objevil. Mám pocit, že jsem ho dostal od mamky. Od tohoto okamžiku mám po problému s lupy. Skutečně již po prvním umytí jsem ucítil obrovskou úlevu a používám ho spokojeně již několik let. Pokud s tímto šampónem člověk začíná, doporučuje se užívat ho denně po dobu 3 týdnů. Následně stačí umytí jednou za týden a lupy se už neobjeví. Navíc má hezkou oranžovou barvu a vůně je příjemná. Pro denní mytí můžete používat v podstatě jakýkoli běžný šampón. Občas je také dobré šampón vynechat na delší dobu pro regeneraci pokožky.

Vichy Dercos 1 web

VICHY Dercos na suché vlasy

Dělá se v různých verzích – na suché nebo normální až mastné vlasy, pro citlivou pokožku a další. Já osobně používám VICHY Dercos na suché vlasy. Tento šampón zásadně změnil můj život a já jen doufám, že se nikdy nepřestane vyrábět. Cena na českých eshopech začíná cca na 200 Kč za 200 ml. Při používání jednou týdně se jedná o zanedbatelnou částku. Eshopy pravidelně nabízejí akce 1+1 šampón se slevou 50% či druhý šampón zcela zdarma.

Vichy Dercos 2 web

Sleva 50% na druhý šampón

Facebook Sdílet článek